DYREKTOR SZKOŁY

mgr Andrzej Niedbała

 

WICEDYREKTOR

mgr Mariola Kaczorowska
edukacja wczesnoszkolna

 

WICEDYREKTOR

mgr Małgorzata Wrzesińska
edukacja wczesnoszkolna

 

WICEDYREKTOR

mgr Marek Dudkiewicz
klasy IV-VIII

 

WICEDYREKTOR

mgr Małgorzata Sobieska
klasy IV-VIII

 

WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE

Daria Dubińska, Katarzyna Kaczorowska, Mariola Kaczorowska, Małgorzata Nadolska

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Klasy I

Jolanta Dybowska

Jolanta Mróz

Anna Kostera

Sylwia Ścibisz

Małgorzata Wrzesińska

Dorota Gidzińska

Marta Gidzińska

Anna Wysocka

 Klasy II

Joanna Kurczyńska

Jolanta Rola

Violetta Cywińska

Małgorzata Pawelec

Jolanta Kluczek

Grażyna Kruk

Dorota Pająk

Klasy III

Teresa Modzelewska

Małgorzata Błaszczuk

Joanna Sadkowska

Zofia Klimkowska

Bożena Ciesielska

Agnieszka Rydzewska

Elżbieta Szwed

     

Język obcy nowożytny

Sylwia Dubielecka

Karolina Spurek

Religia

Elżbieta Rygasiewicz

Vanda Dolhanska

Mariusz Jabłoński

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Horosz

Olimpia Bartosik-Wiśniewska

Robert Gański

Wiesława Paś

Marta Łaba

 

KLASY IV-VIII

Język polski

Barbara Borzechowska

Izabela Grzegorzewska

Dorota Książek

Katarzyna Mączyńska

Renata Szeląg

Marzenna Bryła

Edyta Pengryn

Danuta Majewska-Walczuk

Agnieszka Mańkowska

Aneta Dąbrowska

 

Język angielski

Anna Dobrychłop

Agnieszka Dziubak

Urszula Kromp-Żelazko

Robert Wrzesiński

Monika Bieńkowska

Kamila Ziemińska

Ilona Łucjanek

Patrycja Żurkowska

Edyta Barzowska

 

Język niemiecki

Dorota Cichorska

Joanna Bocian

Danuta Majewska-Walczuk

 

Język rosyjski

Danuta Skonecka

Agnieszka Janowska

 

Geografia

Adam Wylot

Maria Linert

Ilona Łucjanek

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

Maria Linert

Historia

Mariola Wiewiór

Dariusz Murawski

Małgorzata Sobieska

Jolanta Zawadzka

Robert Kwapisz

 

Wiedza o społeczeństwie

Robert Kwapisz

 

Matematyka

Katarzyna Bilska

Elżbieta Rędziak

Agnieszka Koprulu

Aneta Gnat

Iwona Kołodziejczyk

Alicja Andrzejewska

Justyna Kowalczyk

Agnieszka Hardejewicz

 

Przyroda

Marta Kapler

Monika Bieńkowska

 

Biologia

Marta Kapler

Marzena Lechańska

Monika Bieńkowska

 

Chemia

Małgorzata Matuszewska

Grażyna Jaworska

Justyna Kowalczyk

 

Fizyka

Anna Zawalska

Łukasz Szpiega

 

Informatyka

Emanuel Jaroszewski

Renata Boguszewska

Lidia Skoneczna-Gola

Agnieszka Koprulu

Robert Wrzesiński

Plastyka

Małgorzata Kasprzak

Lidia Skoneczna-Gola

Iwona Dłużniewska

 

Muzyka

Ewa Wijatkowska

Iwona Dłużniewska

 

Technika

Renata Boguszewska

Lidia Skoneczna-Gola

 

Wychowanie fizyczne

Agnieszka Beksiak

Ewa Dudkiewicz

Marek Dudkiewicz

Robert Gański

Agnieszka Hardejewicz

Dariusz Murawski

Agnieszka Zgiep

Olimpia Bartosik-Wiśniewska

Adam Paliwoda

Lidia Adamowska

Zbigniew Horosz

Adam Szałas

Wiesława Paś

 

Religia

Jakub Pytlakowski

Krystyna Chmiel

Mariusz Jabłoński

Grzegorz Pakowski

 

 

 

 

 

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Akceptuję