DYREKTOR SZKOŁY

mgr Andrzej Niedbała

 

WICEDYREKTOR

mgr Mariola Kaczorowska
edukacja wczesnoszkolna

 

WICEDYREKTOR

mgr Małgorzata Wrzesińska
edukacja wczesnoszkolna

 

WICEDYREKTOR

mgr Marek Dudkiewicz
klasy IV-VIII

 

WICEDYREKTOR

mgr Małgorzata Sobieska
klasy IV-VIII

 

WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE

Małgorzata Błaszczuk, Daria Dubińska, Małgorzata Nadolska

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Klasy I

Katarzyna Kaczorowska

Mariola Kaczorowska

Joanna Sadkowska

Zofia Klimkowska

Bożena Ciesielska

Agnieszka Rydzewska

Elżbieta Szwed

 Klasy II

Jolanta Dybowska

Jolanta Mróz

Anna Kostera

Sylwia Ścibisz

Małgorzata Wrzesińska

Dorota Gidzińska

Anna Korczak-Noga

Anna Wysocka

Klasy III

Joanna Kurczyńska

Jolanta Rola

Violetta Cywińska

Małgorzata Pawelec

Jolanta Kluczek

Grażyna Kruk

Dorota Pająk

     

Język obcy nowożytny

Sylwia Dubielecka

Dagmara Prokurat

Religia

Elżbieta Rygasiewicz

Vanda Dolhanska

Mariusz Jabłoński

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Horosz

Marta Łaba

Sebastian Rybak

Dariusz Murawski

 

KLASY IV-VIII

Język polski

Barbara Borzechowska

Izabela Grzegorzewska

Dorota Książek

Katarzyna Mączyńska

Marzenna Bryła

Edyta Pengryn

Kamil Jabłoński

Agnieszka Mańkowska

Aneta Dąbrowska

 

Język angielski

Anna Dobrychłop

Agnieszka Dziubak

Urszula Kromp-Żelazko

Robert Wrzesiński

Olena Divonczyk

Kamila Ziemińska

Ilona Łucjanek

Uliana Vershynina

Edyta Barzowska

 

Język niemiecki

Joanna Bocian

Agnieszka Kuryksza

 

Język rosyjski

Agnieszka Janowska

 

Geografia

Adam Wylot

Maria Linert

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

Maria Linert

Historia

Mariola Wiewiór

Dariusz Murawski

Małgorzata Sobieska

Jolanta Zawadzka

Robert Kwapisz

 

Wiedza o społeczeństwie

Robert Kwapisz

Dariusz Murawski

 

Matematyka

Katarzyna Bilska

Elżbieta Rędziak

Agnieszka Koprulu

Aneta Gnat

Iwona Kołodziejczyk

Alicja Andrzejewska

Justyna Kowalczyk

Natalia Lantukh

 

Przyroda

Marta Kapler

Natalia Lantukh

 

Biologia

Marta Kapler

Marzena Lechańska

Anna Zawalska

Natalia Lantukh

 

Chemia

Grażyna Jaworska

Natalia Lantukh

Marzena Steć-Paszuk

Anna Zawalska

 

Fizyka

Łukasz Szpiega

Marzena Steć-Paszuk

 

Informatyka

Emanuel Jaroszewski

Renata Boguszewska

Lidia Skoneczna-Gola

Robert Wrzesiński

Plastyka

Małgorzata Kasprzak

Lidia Skoneczna-Gola

 

Muzyka

Ewa Wijatkowska

Małgorzata Pawelec

 

Technika

Lidia Skoneczna-Gola

Dariusz Murawski

 

Wychowanie fizyczne

Agnieszka Beksiak

Ewa Dudkiewicz

Marek Dudkiewicz

Robert Gański

Dariusz Murawski

Agnieszka Zgiep

Olimpia Bartosik-Wiśniewska

Adam Paliwoda

Lidia Adamowska

Marta Łaba

Zbigniew Horosz

Wiesława Paś

Sebastian Rybak

Sylwia Dąbrowska

 

Religia

Krystyna Chmiel

Mariusz Jabłoński

Jacek Robak

Mateusz Giszczak