- Szczegóły
- Odsłony: 3720
XIV Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu
W dniu 15 grudnia 2015 roku odbyły się XIV Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu.
Zawody przeprowadzono na pływalni Gminnego Ośrodka Sportu w Raszynie. Mistrzostwa cieszyły się dużym zainteresowaniem, wzięło w nich udział łącznie 103 zawodniczki i zawodników. Klasy II, III i IV rywalizowały na dystansie: 25 metrów stylem dowolnym oraz 25 metrów stylem grzbietowym. Natomiast klasy V oraz VI miały do pokonania dłuższe dystanse 50 metrów tymi samymi stylami. Na zwycięzców czekały medale i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły.
Dziewczęta rocznik 2007 i młodsze |
||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Czas styl. dowolnym |
Czas styl. grzbietowym |
Suma czasów |
1. |
Lis Zofia |
26,82 |
28,7 |
55,52 |
2. |
Rzepińska Natalia |
28,57 |
27,27 |
55,84 |
3. |
Korzeniowska Nina |
28,75 |
30,03 |
58,78 |
4. |
Seroczyńska Lena |
34,07 |
30,71 |
64,78 |
5. |
Wroniewicz Hanna |
34,42 |
31,1 |
65,52 |
6. |
Szulbińska Iga |
35,23 |
37,12 |
72,35 |
7. |
Jastrzębska Natalia |
37,18 |
35,64 |
72,82 |
8. |
Mizińska Emilia |
41,48 |
35,63 |
77,11 |
9. |
Kupińska Lena |
49,05 |
40,65 |
89,7 |
Chłopcy rocznik 2007 i młodsi |
||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Czas styl. dowolnym |
Czas styl. grzbietowym |
Suma czasów |
1. |
Włodarski Emil |
19,05 |
23,92 |
42,97 |
2. |
Szymczyk Michał |
20,88 |
24,19 |
45,07 |
3. |
Dębski Wiktor |
21,66 |
28,12 |
49,78 |
4. |
Kuczora Karol |
26,9 |
28,17 |
55,07 |
5. |
Płoński Szymon |
30,39 |
34,81 |
65,2 |
6. |
Kubaczyk Michał |
29,13 |
36,55 |
65,68 |
7. |
Pokrzywa Wiktor |
32,4 |
34,43 |
66,83 |
8. |
Jałowicki Adam |
34,63 |
32,99 |
67,62 |
9. |
Rogalski Jacek |
34,19 |
34,9 |
69,09 |
10. |
Beta Bartłomiej |
33,68 |
47,57 |
81,25 |
Dziewczęta rocznik 2006 |
||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Czas styl. dowolnym |
Czas styl. grzbietowym |
Suma czasów |
1. |
Ciećwierz Nikola |
23,62 |
25,01 |
48,63 |
2. |
Szeromska Julia |
23,83 |
26,79 |
50,62 |
3. |
Mizińska Oliwia |
25,9 |
31,95 |
57,85 |
4. |
Turadek Julia |
28,83 |
30,68 |
59,51 |
5. |
Fal Katarzyna |
31,65 |
30,64 |
62,29 |
6. |
Zimek Victoria |
30,66 |
31,79 |
62,45 |
7. |
Senator Maja |
30,25 |
34 |
64,25 |
8. |
Nerka - Szczęsna Karolia |
30,61 |
35,37 |
65,98 |
Chłopcy rocznik 2006 |
||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Czas styl. dowolnym |
Czas styl. grzbietowym |
Suma czasów |
1. |
Marek Franciszek |
18,38 |
21,99 |
40,37 |
2. |
Szymczyk Jan |
19,73 |
23,68 |
43,41 |
3. |
Król Mateusz |
24,67 |
26,11 |
50,78 |
4. |
Szcześniewski Daniel |
23,94 |
27,43 |
51,37 |
5. |
Ruszczyk Oskar |
25,11 |
26,6 |
51,71 |
6. |
Cegiełka Piotr |
23,42 |
29,78 |
53,2 |
7. |
Lewkowicz Piotr |
27,01 |
27,17 |
54,18 |
8. |
Cao Trung Kien |
25,81 |
28,78 |
54,59 |
9. |
Rajski Wiktor |
29,9 |
27,75 |
57,65 |
10. |
Kardasiewicz Makary |
25,12 |
32,72 |
57,84 |
11. |
Turadek Jan |
30,22 |
28,97 |
59,19 |
12. |
Szymczyk Ksawey |
28,75 |
30,97 |
59,72 |
13. |
Wieteska Józef |
26,76 |
33,73 |
60,49 |
14. |
Lempert Hubert |
30 |
33,56 |
63,56 |
15. |
Kamiński Kamil |
35,23 |
28,99 |
64,22 |
16. |
Osiński Alex |
34,07 |
39,75 |
73,82 |
17. |
Kuitkowski Szymon |
30,35 |
- |
- |
Dziewczęta rocznik 2005
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Czas styl. dowolnym |
Czas styl. grzbietowym |
Suma czasów (s) |
1. |
Szustak Martyna |
17,63 |
21,14 |
38,77 |
2. |
Grzegorzewska Gabryiela |
18,41 |
21,77 |
40,18 |
3. |
Łasek Dominika |
20,53 |
22,46 |
42,99 |
4. |
Białek Julia |
19,7 |
25,7 |
45,4 |
5. |
Ameda Michalina |
20,75 |
25,61 |
46,36 |
6. |
Wójcik Maria |
19,98 |
26,49 |
46,47 |
7. |
Bartosiak Angelika |
22,82 |
24,51 |
47,33 |
8. |
Kozłowska Alicja |
22,85 |
26,32 |
49,17 |
9. |
Jarzębińska Maria |
25,65 |
26 |
51,65 |
10. |
Szwed Daria |
25,68 |
30,11 |
55,79 |
11. |
Balcer Aurelia |
27,81 |
28,03 |
55,84 |
12. |
Wojtkowska Aleksandra |
29,96 |
30,59 |
60,55 |
13. |
Kamińska Amelia |
31,01 |
30,46 |
61,47 |
14. |
Kurpisz Angelika |
37,36 |
41,79 |
79,15 |
|
Chłopcy rocznik 2005
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Czas styl. dowolnym |
Czas styl. grzbietowym |
Suma czasów (s) |
1. |
Górka Michał |
17,12 |
19,87 |
36,99 |
2. |
Wodzyński Piotr |
17,37 |
19,96 |
37,33 |
3. |
Maliszewski Kacper |
19,68 |
23,54 |
43,22 |
4. |
Sobczak Mateusz |
21,81 |
24,37 |
46,18 |
5. |
Kowalski Jakub |
24,3 |
23,36 |
47,66 |
6. |
Kacprzak Krzysztof |
21,77 |
28,19 |
49,96 |
7. |
Popiołek Adam |
24,1 |
28,21 |
52,31 |
8. |
Do Tony |
28,02 |
31,6 |
59,62 |
9. |
Drewnowski Kacper |
33,75 |
35,73 |
69,48 |
Dziewczęta rocznik 2004 |
|||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Czas styl. dowolnym |
Czas styl. grzbietowym |
Suma czasów (s) |
|
1. |
Sławińska Oliwia |
38,39 |
45,9 |
84,29 |
|
2. |
Greliak Aleksandra |
39,62 |
44,7 |
84,32 |
|
3. |
Płońska Maja |
47,94 |
46,24 |
94,18 |
|
4. |
Kuczora Emilia |
39,19 |
52,19 |
91,38 |
|
5. |
Mross Aleksandra |
43,1 |
52,09 |
95,19 |
|
6. |
Brzezińska Wiktoria |
43,57 |
55,85 |
99,42 |
|
7. |
Szymańska Estera |
47,25 |
55,47 |
102,72 |
|
8. |
Kubaczyk Aleksandra |
01:05,7 |
01:01,5 |
127,15 |
|
9. |
Kucińska Dominika |
01:13,8 |
01:13,0 |
146,88 |
|
10. |
Olejnikowska - Prolejko Maja |
01:08,1 |
01:21,1 |
149,17 |
|
Chłopcy rocznik 2004 |
|||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Czas styl. dowolnym |
Czas styl. grzbietowym |
Suma czasów (s) |
|
1. |
Muracki Hubert |
37,19 |
44,02 |
81,21 |
|
2. |
Imiołek Jakub |
38,98 |
52 |
90,98 |
|
3. |
Modrzejewski Damian |
53,28 |
55,34 |
108,62 |
|
4. |
Łopaciuk Kewin |
57,29 |
01:02,2 |
119,45 |
|
5. |
Ruinowski Szymon |
01:07,1 |
01:04,8 |
131,91 |
|
Dziewczęta rocznik 2003 |
||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Czas styl. dowolnym |
Czas styl. grzbietowym |
Suma czasów (s) |
1. |
Zawistowska Kornelia |
36,04 |
47,38 |
83,42 |
2. |
Żemojda Natalia |
41,1 |
50,34 |
91,44 |
3. |
Wróblewska Paulina |
48,76 |
55,95 |
104,71 |
4. |
Bartosiak Wiktoria |
52,77 |
58,16 |
110,93 |
5. |
Juchniewicz Zuzanna |
57,53 |
57,3 |
114,83 |
6. |
Trang Kaudia |
57,78 |
01:04,7 |
122,43 |
Chłopcy rocznik 2003 |
||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Czas styl. dowolnym |
Czas styl. grzbietowym |
Suma czasów (s) |
1. |
Landsberg Natan |
33,74 |
42,01 |
75,75 |
2. |
Drapała Krzysztof |
37,52 |
45,89 |
83,41 |
3. |
Zieliński Krzysztof |
40,18 |
47,15 |
87,33 |
4. |
SąpórJakub |
39,2 |
51,75 |
90,95 |
5. |
Olszewski Piotr |
42,59 |
51,53 |
94,12 |
6. |
Cegiełka Michał |
41,26 |
52,89 |
94,15 |
7. |
Górka Bartłomiej |
42,81 |
51,78 |
94,59 |
8. |
Idzikowski Piotr |
46,47 |
51,67 |
98,14 |
9. |
Stępniewski Jakub |
47,78 |
52,05 |
99,83 |
10. |
Zbrzeźniak Eryk |
44,3 |
01:01,8 |
106,14 |
11. |
Majewski Jakub |
52,07 |
01:03,6 |
115,65 |
12. |
Kalita Jakub |
56,66 |
01:07,0 |
123,62 |
13. |
Borzechowski Michał |
01:02,3 |
01:06,9 |
129,25 |
14. |
Łysik Jan |
01:04,6 |
01:11,3 |
135,89 |
15. |
Atanas Asnov |
01:04,0 |
01:17,3 |
141,37 |
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i triumfatorom .
Nauczyciele wychowania fizycznego