- Szczegóły
- Odsłony: 3585
Szkolne Biegi Przełajowe 15.09.2016 r.
W dniu 15 września 2016 roku na terenie naszego boiska odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Wzięło w nich udział 66 uczennic oraz 67 uczniów z klas IV –VI.
Klasyfikacja poszczególnych klas dziewcząt i chłopców:
Klasy IV dziewczęta:
1. |
Łach |
Hanna |
IV d |
2. |
Łach |
Julia |
IV d |
3. |
Wasilewska |
Wiktoria |
IV e |
4. |
Kornalewska |
Katarzyna |
IV b |
5. |
Wasilewska |
Wioletta |
IV e |
6. |
Morawska |
Zofia |
IV b |
7. |
Musiał |
Wiktoria |
IV d |
8. |
Pajurek |
Ewa |
IV f |
9. |
Jędrych |
Milena |
IV f |
10. |
Rzepińska |
Natalia |
IV a |
11. |
Zimek |
Wictoria |
IV d |
12. |
Jastrzębska |
Natalia |
IV f |
13. |
Turadek |
Julia |
IV a |
14. |
Marszałek |
Karolina |
IV b |
15. |
Markwat |
Kornelia |
IV a |
16. |
Kondraciuk |
Olga |
IV f |
17. |
Szeromska |
Julia |
IV a |
18. |
Wrotna |
Julianna |
IV c |
19. |
Rojewska |
Ania |
IV c |
20. |
Stencel |
Maria |
IV c |
21. |
Senator |
Maja |
IV a |
22. |
Strzemieczna |
Julia |
IV b |
23. |
Kazimierczak |
Zuzanna |
IV c |
24. |
Dang |
Julia |
IV b |
25. |
Zielińska |
Katarzyna |
IV a |
26. |
Mizińska |
Oliwia |
IV a |
27. |
Pieklik |
Anna |
IV b |
28. |
Jaroszewska |
Sandra |
IV d |
29. |
Wysocka |
Julia |
IV a |
30. |
Wasilewska |
Maria |
IV a |
31. |
Pham |
Milena |
IV a |
Klasa IV chłopcy:
1. |
Marek |
Franciszek |
IV c |
2. |
Grzyb |
Sebastian |
IV c |
3. |
Kuitkowski |
Szymon |
IV e |
4. |
Szymczyk |
Jan |
IV c |
5. |
Rajski |
Wiktor |
IV d |
6. |
Przygoda |
Stanisław |
IV d |
7. |
Lewkowicz |
Piotr |
IV d |
8. |
Żmuda |
Filip |
IV f |
9. |
Kardasiewicz |
Makary |
IV c |
10. |
Kuczora |
Karol |
IV f |
11. |
Piórkowski |
Jakub |
IV d |
12. |
Trung |
Kien |
IV a |
13. |
Stykowski |
Krzysztof |
IV d |
14. |
Majewski |
Krystian |
IV f |
15. |
Żmuda |
Oliwier |
IV f |
16. |
Kuźmiński |
Franciszek |
IV c |
17. |
Rakfalski |
Mateusz |
IV a |
18. |
Ruszczyk |
Oskar |
IV a |
19. |
Dębski |
Wiktor |
IV f |
20. |
Gnich |
Kamil |
IV c |
21. |
Rojek |
Szymon |
IV e |
22. |
Frątczak |
Maciej |
IV d |
23. |
Szymczyk |
Ksawery |
IV c |
24. |
Olejnikowski - Prolejko |
Marcel |
IV e |
25. |
Janus |
Michał |
IV b |
26. |
Jaworski |
Kamil |
IV b |
27. |
Turadek |
Jan |
IV a |
28. |
Waluszko |
Alan |
IV f |
29. |
Szczepaniak |
Kacper |
IV f |
Klasa V dziewczęta:
1. |
Pawlak |
Oliwia |
V a |
2. |
Fal |
Katarzyna |
V a |
3. |
Boruc |
Agata |
V a |
4. |
Kamieniecka |
Kaja |
V d |
5. |
Mianowska |
Patrycja |
V c |
6. |
Ameda |
Michalina |
V b |
7. |
Szustak |
Martyna |
V c |
8. |
Pham |
Iwona |
V b |
9. |
Kyuldzhyu |
Bahar |
V b |
10. |
Sobańska |
Hanna |
V a |
11. |
Ciężkowska |
Maria |
V c |
12. |
Ciężkowska |
Gabriela |
V c |
13. |
Rossomachina |
Anastasiia |
V b |
14. |
Bednarczyk |
Maja |
V c |
Klasa V chłopcy:
1. |
Jarzębiński |
Piotr |
V a |
2. |
Simlat |
Kamil |
V b |
3. |
Górka |
Michał |
V b |
4. |
Drewnowski |
Kacper |
V b |
5. |
Koczyk |
Stanisław |
V b |
6. |
Krawczyk |
Mateusz |
V d |
7. |
Żuchowski |
Kacper |
V c |
8. |
Kowalski |
Jakub |
V b |
9. |
Popiołek |
Adam |
V d |
10. |
Płaszczyński |
Jakub |
V c |
11. |
Patejko |
Gabriel |
V d |
12. |
Kowalczyk |
Jakub |
V c |
13. |
Nguyen |
Kevin |
V a |
14. |
To Viet |
Karol |
V c |
15. |
Sarama |
Michał |
V d |
16. |
Kamiński |
Kamil |
V a |
Klasa VI dziewczęta:
1. |
Choińska |
Zuzanna |
VI c |
2. |
Nerka - Szczęsna |
Anna |
VI b |
3. |
Greliak |
Aleksandra |
VI a |
4. |
Perendyk |
Wiktora |
VI b |
5. |
Lenart |
Klaudia |
VI a |
6. |
Jarzębińska |
Maria |
VI e |
7. |
Kubaczyk |
Aleksandra |
VI c |
8. |
Hoffman |
Emilia |
VI c |
9. |
Starosta |
Natalia |
VI d |
10. |
Łapińska |
Adrianna |
VI c |
11. |
Hinz |
Jagoda |
VI a |
12. |
Narayanan |
Klementyna |
VI a |
13. |
Kamińska |
Amelia |
VI e |
14. |
Balcer |
Aurelia |
VI g |
15. |
Jedynak |
Katarzyna |
VI a |
16. |
Sobańska |
Zofia |
VI g |
17. |
Olejnikowska-Prolejko |
Maja |
VI f |
18. |
Kurpisz |
Angelika |
VI c |
19. |
Tkacz |
Diana |
VI b |
20. |
Nowakowska |
Aleksandra |
VI c |
21. |
Mioduszewska |
Weronika |
VI c |
Klasa VI chłopcy:
1. |
Kosieradzki |
Marcin |
VI g |
2. |
Jarząb |
Adam |
VI f |
3. |
Vasion |
Vadym |
VI e |
4. |
Szałaj |
Tomasz |
VI b |
5. |
Czapla |
Kacper |
VI f |
6. |
Walędzik |
Kamil |
VI c |
7. |
Daniszewski |
Kuba |
VI c |
8. |
Oracz |
Bartosz |
VI f |
9. |
Modrzejewski |
Damian |
VI b |
10. |
Chojniarz |
Daniel |
VI b |
11. |
Szewczyk |
Michał |
VI f |
12. |
Barcikowski |
Oskar |
VI f |
13. |
Bogacki |
Maciej |
VI f |
14. |
Forszpaniak-Pilarski |
Jan |
VI b |
15. |
Maciejak |
Sebastian |
VI a |
16. |
Muracki |
Hubert |
VI a |
17. |
Krześniak |
Franciszek |
VI a |
18. |
Imiołek |
Jakub |
VI a |
19. |
Koprulu |
Jakub |
VI g |
20. |
Grabski |
Paweł |
VI a |
21. |
Olszewski |
Jakub |
VI a |
22. |
Wasilewski |
Tomasz |
VI c |
Pierwsza dwunastka dziewcząt i chłopców z każdego rocznika, będzie nas reprezentować na Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportową postawę, oraz życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zawodach.
Organizatorzy:
Beata Wysocka i Paweł Hardejewicz