PRACOWITE  FERIE 2020

Zmieniamy aranżację sali do nauki języka niemieckiego!

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły pokazali, że potrafią pracować na rzecz społeczności szkolnej i mają mnóstwo pomysłów na stworzenie przyjemnej i przyjaznej przestrzeni do nauki.

W tegoroczne ferie grupa uczniów klasy 8c zaangażowała się w remont sali do j. niemieckiego.

Szpachlowanie, malowanie, przerabianie mebli czy prace porządkowe -  żadna z tych prac nie była im obca. Radzili sobie doskonale, mimo że niektóre prace wykonywali po raz pierwszy!

Efekty są imponujące. Ściany przybrały teraz przyjazne kolory bieli i żółci, przez co sala jest dużo bardziej jasna i przestronna. Na jednej ze ścian pojawiła się czarna przestrzeń tablicowa, którą wykorzystamy do tworzenia gazetek tematycznych. Mamy też miejsce na prezentowanie prac uczniów. Na jednej ze ścian uczennice klasy 8c namalowały symbole Berlina: Bramę Brandenburską, wieżę telewizyjną i niedźwiadka z godła Berlina.

W planach mamy jeszcze mnóstwo praktycznych rozwiązań, które sprawią, że sala będzie nie tylko przyjemna, ale będzie również wspierać naukę języka niemieckiego.

Móc to chcieć!

W remoncie sali udział wzięli:

Maja Bednarczyk

Gabrysia Ciężkowska

Nicola Mazurkiewicz

Szymon Krause

Jakub Kowalczyk

Amrit Singh

Gurpreet Singh

Mariusz Dung

Dorota Cichorska

opiekun projektu

PS Serdeczne podziękowania dla pana Marka Bilskiego i pana Stanisława Adamczyka za pomoc, zaufanie i wsparcie naszych ,,rewolucyjnych” działań