II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Raszynie w biegu na dystansie 330m 12.10.2021.

We  wtorek 12 października na bieżni lekkoatletycznej odbył się finał II Mistrzostw Szkoły Podstawowej w Raszynie w biegu na dystansie 330m.

Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach: klasy 5 i 6, oraz 7 i 8 z podziałem na kategorię chłopców i dziewcząt.

Łącznie w czterech finałowych biegach wystartowało 28 dziewcząt i 31 chłopców.

Wśród dziewcząt z klas 5 i 6 zwyciężyła Natalia Kowalska z klasy 5c, drugie miejsce zajęła Karolina Ziółek również z klasy 5c a na trzecim miejscu uplasowała się Joanna Eggink z 5E.

3 miejsce – Michał Szymczyk z klasy 8a.

Wszystkim zwycięzcom i startującym gratulujemy uzyskanych wyników i dziękujemy za sportową i emocjonującą walkę .

Zapraszamy na kolejną edycję Mistrzostw Szkoły Podstawowej w Raszynie w Biegu na dystansie 330 m już za rok.

Ze sportowym Pozdrowieniem  Robert Gański.